Робимо все, щоб ворожі ДРГ не змогли успішно діяти на території України — Сергій Наєв

Робимо все, щоб ворожі ДРГ не змогли успішно діяти на території України — Сергій Наєв
299324 ПЕРЕГЛЯДІВ
Останнім часом у засобах масової інформації з’являється чимало повідомлень про прибуття найманців пвк «вагнер» на територію республіки білорусь. Під час тренувань оборонців об’єкта цивільної критичної інфраструктури в Чорнобильський зоні відчуження командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв прокоментував ситуацію на кордоні.
— Заходи до яких зараз долучаються члени пвк «вагнер» відбуваються з метою психологічного тиску на населення України. Задля залякування. Але нас не треба лякати, бо ми знаємо, чим треба займатися й робимо все для того, щоб ворожі розвідувальні диверсійні сили не змогли успішно діяти на території України, зокрема, на Київському напрямку в Чорнобильській зоні, — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Також додав, що з метою попередження дій противника, за останній тиждень було зруйновано п’ять ділянок доріг, які вели до державного кордону з білоруссю. Утворено понад 60 лісових завалів, які заміновано. Закладено понад дві з половиною тисячі протитанкових мін. Крім того, на постійній основі щотижня відбуваються тренування особового складу.
— Наші хлопці дуже вмотивовані та натреновані. Ми все робимо для того, щоб населення України вірило в наші Збройні Сили, — підкреслив командувач.

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео