Парламентська асамблея ОБСЄ визнала дії Росії геноцидом українського народу

Парламентська асамблея ОБСЄ визнала дії Росії геноцидом українського народу
229310 ПЕРЕГЛЯДІВ

Парламентська асамблея ОБСЄ визнала дії Росії геноцидом українського народу, а також наголосила на необхідності деколонізації РФ, повідомили в українському парламенті. 

“У день відкриття літньої сесії у Бухаресті ПА ОБСЄ ухвалила резолюцію із засудженням 10-річної збройної агресії РФ проти України, якою визнала дії військово-політичного керівництва РФ та її збройних сил у ході повномасштабного вторгнення геноцидом українського народу”, –  йдеться у повідомленні.

Асамблея закликала усі 53 країни учасниці ОБСЄ докладати усіх можливих зусиль для деокупації Криму та усіх тимчасово окупованих територій України шляхом підтримки Формули миру Президента Зеленського та Кримської платформи.

“Ми закликали світове співтовариство провести на міжнародному та національному рівнях розслідування масових звірств, вбивств, тортур, зґвалтувань армії рф та притягнути винних до відповідальності в тому числі шляхом утворення Спеціального трибуналу по злочинах агресії проти України”, – написав член парламентської делегації Павло Фролов.

Загалом резолюція містить 70 пунктів. Серед них – підтримка створення Міжнародної коаліції з повернення українських дітей; заклик звільнення українських військовополонених, цивільних осіб та дітей; підкреслюється необхідність швидкого запуску механізму використання заморожених російських активів на користь України;  країнам ОБСЄ пропонується приєднуватись до Угоди про Міжнародний Реєстр збитків, завданих Україні агресією Росії; президентські вибори 2024 року в Росії визнаються підтасованими та такими, що підривають легітимність усієї виборчої системи Росії; заклик заборонити імпорт російського зрідженого газу до Євросоюзу, реекспорт та транзит через порти ЄС.

Фото: Павло Фролов на Facebook

Теги: Незалежний Медіа Форум, Independent Media Forum
Автор: uacenter.media

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео