Повертається Клариса Ліспектор, бразильська письменниця українсько-єврейського походження

Повертається Клариса Ліспектор, бразильська письменниця українсько-єврейського походження
204667 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Українському меморіалі в Куритибі відкрили виставку, присвячену бразильській письменниці українсько-єврейського походження Кларисі Ліспектор, повідомив Віторіо Соротюк, Президент Українсько-Бразильської Центральної Репрезентації (УБЦР). 

“Після понад 103 років від свого народження (10 грудня 1920 року) та 46 років після смерті (9 грудня 1977 року), письменниця Клариса Ліспектор нарешті зустрінеться з людьми землі, де народилася –  України, хоч і символічно”, – написав Соротюк.

Глядачі зможуть побачити експозицію картин художниці Граси Крейді про життя письменниці. Крейді показує Ліспектор у різних ролях: авторки, яка працює вдома з друкарською машинкою на колінах і сигареткою в губах; дружини дипломата, що живе за кордоном, розділена між подружнім життям і прагненням до автономії; матері двох дітей; або власниці собаки Улісс, пише Соротюк. 

Виставку вже бачили в Порту-Алегрі, Ріо-де-Жанейро, Сан-Паулу, Нітерої, Флоріанополісі. “Хоча Клариса Ліспектор пішла від нас 47 років тому, її проза стає дуже необхідною в цей історичний момент екзистенційної порожнечі та помилкової оцінки зовнішнього і марного”, – каже авторка експозиції. 

Виставка відкриється 5 липня і триватиме до кінця року. Вхід із вівторка по неділю з 10:00 до 18:00.

Теги: Незалежний Медіа Форум, Independent Media Forum
Автор: uacenter.media

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео