Микола ГОЛОМША: Що можна сказати про атаку ерефії по Україні?

Микола ГОЛОМША: Що можна сказати про атаку ерефії по Україні?
384681 ПЕРЕГЛЯДІВ

Микола ГОЛОМША: Що можна сказати про атаку ерефії по Україні?

Що можна сказати про сьогоднішню атаку ерефії по Україні?

путін, який вже давно зрозуміло – визнаний Генасамблеєю ООН агресором, світовим злочинцем, – сьогодні вкотре засвітився як терорист номер 1 світового масштабу. Удар ракетою по дитячій лікарні в місті Києві підкреслив терористичну сутність російської армії вбивств.
Дозволю запитати вже у Генасамблеї ООН, бо до пана Антоніу Гутерриша вже апелювати без результату – він показав себе від початку 2022 року, коли перші відвідини зробив не до країни-жертви, а до агресора, яку при ньому ж так обізвала Генасамблея ООН та разом з Міжнародним судом зобовʼязали звільнити всі окуповані території України. До того ж, щоб підкреслити ницість цього джентельмена, сама росія під час його перебування вже в Києві обстріляла ракетами мирні території України.
Отже, як сприймати, розуміти те, що росія продовжує не тільки перебувати в складі ООН, а ще й головує в Радбезі?
Це – демонстрація безпорадності, чи приклад світової безкарності, чи запрошення до тотального порушення світопорядку й скоєння глобальних злочинів?
Хотілось би задати питання всій організації, у якій переважна більшість – демократичні, миролюбні країни.
Чи ви усвідомлюєте повноту безвідповідальності, глибину біди від злочинних дій країни-агресора в Україні? Хто буде відповідальним у світовій історії за порушення світопорядку і принципів міжнародного права, за незабезпечення виконання Рішення Генасамблеї і Міжнародного суду з прав людини ООН і за те, що росія перебуває не тільки у складі Радбезу, а ще й головує там?
Чи не пора створити антипутінську коаліцію, щоб припинити зухвалі, страшні злочини проти людства й продукування тероризму у світі? Чому не застосовується Глава VІІ Статуту ООН?
Перелік питань багато, оцініть тяжкість злочинів на фото та повноту відповідальності за те!

Микола ГОЛОМША,

вчений-правознавець, перший заступник Генерального прокурора України (2003-2010, 2014-2019), член Ради Незалежного Медіа Форуму

Теги: Незалежний Медіа Форум, Independent Media Forum
Автор: uacenter.media

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео