«Ґазета Польска», Юрій Щербак про ядерну зброю для України

 «Ґазета Польска»,  Юрій Щербак про ядерну зброю для України
340508 ПЕРЕГЛЯДІВ

Впливовий проурядовий тижневик «Ґазета Польска» опублікував у якості головної теми номера (26 жовтня – 1 листопада 2022) статтю українського письменника, Надзвичайного і Повноважного посла України, голови Ради Незалежного Медіа Форуму Юрія Щербака «Дозвольте Україні виробляти ядерну зброю!».

Назва статті винесена на обкладинку журналу.

Автор пише про погрозу путіна віддати наказ застосувати ядерну зброю проти України. Ю.Щербак переконаний, що це не блеф, а сувора правда. «Перебуваючи в паралельній реальності, стоячи перед неминучою поразкою, перетворюючись на жалюгідного політичного банкрута, путін не зупиниться ні перед чим, аби врятувати свою владу», - зазначає він, уважаючи, що політичному і військовому керівництву країн-членів НАТО час визначитись з пекельним викликом путіна і зрозуміти те, що вчора вважалося неможливим навіть у думці, в уяві, голлівудських фільмах-катастроф, сьогодні стало реальністю.

Пригадуючи свій шлях до ядерної проблематики, Ю.Щербак, автор широко знаної документальної повісті «Чорнобиль», виданої в багатьох країнах світу, наводить епізод, пов'язаний із закриттям Семипалатинського  ядерного полігону. «Ця історія показала, - пише він, - наскільки сильним є російське поклоніння Ядерному Дияволу. Атомна зброя, дітище Сталіна і Берії, стала одним зі священних символів російської шовіністично-імперської ідеології, перетворилося на інструмент залякування світу».

Нагадуючи історію Будапештського Меморандуму, автор підкреслює, що це – історія глобального обману з боку Росії, яка, підписуючи юридично ні до чого не зобов'язуючий меморандум, готувала агресію проти України.

Вітаючи висловлене Президентом Польщі Анджеєм Дудою бажання країни приєднатися до програми США «Nuclear sharing» й розмістити атомну зброю на польській території, Ю. Щербак висловлює переконання, що Україна повинна якомога швидше розробляти свою власну ядерну зброю, бо тільки ядерна сила і невідворотність покарання агресора можуть зупинити росію.

 

Тетяна Ярошовець, Незалежний Медіа Форум

На світлині обкладинка журналу "Ґазета Польска"

Теги: SWS, GazetaPolska,Tomasz Sakiewicz,Strefy Wolnego Słowa,TVRepublika, IMF, www.uacenter.media,niezalezna.pl, Independent Media Forum, Незалежний Медіа Форум, Незалежний український медіацентр у Європі, Юрій Щербак, Тетяна Ярошовець
Автор: uacenter.media

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео