Статус України як найближчого союзника США поза НАТО

Статус України як найближчого союзника США поза НАТО
170802 ПЕРЕГЛЯДІВ

Юрій Щербак – відомий український інтелектуал, політик і письменник, Надзвичайний і Повноважний посол України в Ізраїлі, США, Канаді, Мексиці, один із засновників та член Ради із зовнішньої та безпекової політики. Понад 30 років він працював епідеміологом, має вчене звання доктора медичних наук.

Також він автор знакових книг: «Україна: виклик і вибір. Перспективи України в глобалізованому світі XXI століття», «Україна в зоні турбулентності», тритомника «Час смертохристів: Міражі 2077 року», «Час Великої Гри. Фантоми 2079 року» і «Час тирана. Прозріння 2084 року».

Кожен, хто читав ці твори, був вражений провіденційним, прогностичним даром Юрія Щербака. Сьогодні Юрій Миколайович відподає на запитання телеканалу Еспресо.

Нещодавно президент США звернувся до нації з історичною промовою. У ній він, по суті, визначив Україну найближчим союзником США поза НАТО. Як такий статус нам допоможе? І чому лідер Америки зараз повернув хід історії? Розбиралися в ефірі «Еспресо» з дипломатом, громадським діячем, експослом України в Ізраїлі, США, Канаді Юрієм Щербаком.

Теги: США,Президент США Джо Байден, Агресія Росії в Україні, Незалежний Медіа Форум, Юрій Щербак, IMF, www.mediaforum.news, Independent Media Forum
Автор: uacenter.media

Незалежний Медіа Форум
www.uacenter.media
www.mediaforum.news
E-mail: [email protected]
Kyiv - Київ:  +38 067 461 6900
Варшава - Warszawa: +48 609 00 6656

Редакція Незалежного Медіа Форуму не завжди поділяє точку зору автора

© ICF "INDEPENDENT UKRAINIAN MEDIA CENTER IN EUROPE", 2022-2024
© POLSKO-UKRAIŃSKA FUNDACJA POKOJU CONCORDIA 818, 2023-2024

Мої відео