Niezależna.PL: Вигадки Ілона Маска в Аушвіці (Освєнцим)

Niezależna.PL: Вигадки Ілона Маска в Аушвіці (Освєнцим)
377593 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Niezależna.PL: Вигадки Ілона Маска

 

Ганна Шен (Niezależna.PL, 25.01.2024) пише, що під час недавнього візиту власника Тесли і Платформи Х Ілона Маска в колишньому нацистському концтаборі Аушвіц (Освєнцим) Маск заявив, що якби існували соцмережі, не було б Аушвіца…

В дійсності, констатує авторка, маємо і соцмережі, в тому числі у власності Маска, але водночас існують також концентраційні табори.

У СІНЬЦЗЯНІ (Уйгурський автономний округ КНР. – Ред) Комуністична партія Китаю ув’язнила в таборах від 1 до 3 мільйонів уйгурів, мусульман і християн. Так, так – в тому Китаї, в якому Маск веде свій бізнес – і тому мовчить на тему геноциду уйгурів.

Мільярдер намагається нас переконати, що соцмережі змінюють світ на краще. Звичайно, можуть це робити, але є також знаряддям дезінформації, маніпуляції і фейкових новин – наприклад, на платформі Х свою пропаганду поширює КПК. Події останніх тижнів у Польщі показують, що треба підтримувати зміст і консервативні ЗМІ в мережі.

Безправні дії уряду Дональда Туска вивели на вулиці Варшави 11 січня 2024 року 300 тисяч вільних поляків. Під тюрмами, де нелегально тримали депутатів (сейму. – Ред) Комінського і Вонсіка, збиралися сотні наших співгромадян. Але не лише протести є важливі. Це час для консервативних середовищ, аби збудувати силу нашого суспільства на зустрічах і з’їздах, – завершує авторка.

 

Єжи Слоневський, старший оглядач НМФ

Теги: Єжи Слоневський,Ілон Маск, Незалежний Медіа Форум, Independent Media Forum, SWS
Автор: uacenter.media

uacenter.media, ua.mediacenter.eu@gmail.com,

01001 Київ, вулиця Хрещатик 10, +38 067 461 6900, +48 609 00 6656

© Міжнародний благодійний фонд

«Незалежний Український Медіа Центр у Європі», 2022

© Yurii SCHERBAK, 2022   © Valentyn KONDRATIUK, 2022-2023

Мої відео